Vanda Hybnerová: Libuje si v nepořádku

Kolegové i přátelé se jí údajně štítí. Protože se Vanda Hybnerová (50) pohybuje častěji mezi zvířaty než mezi lidmi, je to na ní prý patrné na první pohled. Údajně i do divadla na představení prý kolikrát přijde se slámou v podprsence.

Někdy má zase zablácené boty a jindy údajně zase nelibě zapáchá po koních. Sice si na to už mnozí v jejím okolí zvykli, ale divné jim to připadá pořád. Navíc si k ní nikdo nechce sednout ani do auta. V něm to totiž vypadá jako v prodejně potřeb pro zvířata.

Také vás může zajímat ...

Nepopírá, že jí čouhá sláma z bot i podprsenky

Dokonce musí mít na sedadle spolujezdce rozložené noviny nebo deky, aby si prý omylem někdo nesedl do něčeho, v čem rozhodně nikdo sedět nechce. Sama herečka přiznává, že život mezi zvířaty je složitý, ale za žádnou cenu by neměnila. Nosí u sebe vždycky vlhčené papírové ubrousky, aby si v případě potřeby s nimi mohla umýt obličej, vyleštit boty a vyčistit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama