Vanda Hybnerová: Na exmanžela se ani nepodívá

I po rozvodu jsme stále dobrými přáteli. Tak a podobně celebrity popisují, jak se rozcházely s partnery. Bývá to lež jako věž. Situace kolem ukončení manželství jsou plné nenávistných emocí, to ví každé malé dítě.

A někdy vztek vydrží déle, než bychom čekali. Pro příklady netřeba chodit daleko: bývalí manželé Vanda Hybnerová a Saša Rašilov (46) se definitivně rozloučili před čtyřmi lety. A stále to nemohou překousnout.

Také vás může zajímat ...

Ani čas, ten nejlepší lékař, ještě nedokázal rány řádně zahojit. Cesta zpátky je navždy zatarasená, Rašilov se totiž již oženil s herečkou Lídou Němečkovou (33), která mu porodila Marušku (1). Když se exmanželé někdy náhodou ke své hrůze přece jen potkají, nemluví spolu.

A ani před objektivy fotoaparátů se nenamáhají předstírat, že zůstali přáteli. Ani se na sebe nepodívají, ale jejich obličeje prozrazují napětí. Ztuhne jim úsměv na rtech, on předstírá, že se nic neděje, ona panikaří, neví, co s rukama, kouří jednu cigaretu za druhou.

Kolik let ti dva ještě potřebují, aby se jeden na druhého dokázali aspoň podívat? Pro Vandu je situace tím horší, že je, narozdíl od Saši, sama. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...