Vanda Hybnerová: Slečinky dcery zvlčily

Jakpak se to slečny dcery slavné herecké dvojice Vandy Hybnerové (48) a Saši Rašilova (44) chovají ve společnosti? To se teď ukázalo! Maminka Vanda vzala Josefínu (22) a Antonii (18) na udílení Cen české filmové kritiky.

Vyšlo najevo, že děvčata zvlčila. Josefína pila alkohol, kouřila jako tovární komín, a jako by to nestačilo, směrem k přítomným fotografům vysílala neslušná gesta, jistě si každý dovede představit, jaká konkrétně to byla.

Mladší slečna rovněž neřekla ne alkoholu a cigaretám. Přitom zmíněná společenská událost patří mezi ty nejprestižnější, pozvána bývá první herecká liga. Slečinky dobře věděly, že se budou těšit pozornosti všech přítomných i zástupců médií a že by měly kontrolovat své chování, ale bylo jim to srdečně jedno.

Zřejmě se na nich podepsalo, že vyrůstají bez tatínka. Vandu Hybnerovou totiž doprovázel přítel Jakub Choura (36), nikoli Saša Rašilov, který rodinu už před lety opustil. Neměl to dělat, dcery evidentně potřebovaly autoritativní výchovu přísného otce.

Také vás může zajímat ...

Rozpad rodiny těžce nesly, a takhle to dopadlo! .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...