Vanda Hybnerová: Z vrásek se na zadek neposadí

V jejím věku už kolegyně ze showbyznysu hojně využívají služeb plastických chirurgů, a také to na nich bývá vidět. Výsledkem pak je nehybný obličej jakoby z vosku, nepřirozený výraz a ztráta podoby.

Vanda Hybnerová je jiná. Dokonce se nechala slyšet, že nemá ráda, když se fotografuje do časopisů, protože pak ve výsledku nevypadá jako ve skutečnosti. Vidí svůj obličej vyžehlený a vyretušovaný, což jí připadá jako podvod na lidi, kteří si časopis prohlížejí a čtou.

Také vás může zajímat ...

„Já se svými vráskami problém nemám,“ statečně prohlašuje bývalá manželka Saši Rašilova (46). „Je mi padesát, takže vypadám tak, jak vypadám!“ Přitom Vanda je také jednou z žen, jejíž exmanžel žije s mnohem mladší blondýnou.

A dokonce se s herečkou Lídou Němečkovou (31) oženil. Přesto je Vanda rozhodnutá na sobě nic neměnit. Úplně stačí, že kvůli seriálu Krejzovi byla nucena změnit barvu vlasů – z blond na zrzavou. „Já byla celý život blbá blondýna, teď jsem blbá zrzavá,“ říká s humorem.

„Ale nějakou definitivní plastiku, která by byla nevratná, bych nikdy nepodstoupila,“ slibuje. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama