Vanda Hybnerová: Zhrzená kvůli bývalé lásce

Vanda Hybnerová (48) ze seriálu Přístav se teď asi hodně diví, co se to stalo se Sašou Rašilovem (45), se kterým kdysi chtěla zestárnout. Na veřejnost se totiž dostala zpráva, že se hercově přítelkyni Lídě Němečkové (32) narodila dcera Marie.

Na stará kolena se stal potřetí otcem. S Hybnerovou má ještě Josefínu (22) a Antonii (19). „Vše, co jsem vybudoval, bude patřit mým dětem,“ kasal se ještě donedávna. Jak to ale bývá, všechny finance teď bude vrážet především do nové rodiny.

Také vás může zajímat ...

Jak k tomu přijdou jeho starší dcery? Má pocit, že ho už nepotřebují? Překvapivý odchod Rozvod hereckého páru byl pro všechny překvapením. Po 22 letech manželství si Saša našel jinou. Vanda pak musela přihlížet, jak si v zamilovanosti nechal vytetovat na paži jméno milenky Věry Miťkové (36).

Milenka mu zlomila srdce. Lída ho pomohla vyléčit.

Ta mu ale zlomila srdce. Pro Hybnerovou to muselo být velké zadostiučinění. Neubrání se vzpomínkám Dál už nemohla čekat, jestli se k ní nebude chtít vrátit. Začala chodit s závodníkem rally Jakubem Chourou (35).

Na minulost se snažila zapomenout. Vše se jí teď narozením Rašilovovy dcery připomíná. Musí ji vše mrzet o to víc, že ona už další dítě zřejmě mít nebude..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...