Vánoce bez manžela?

Proč se najednou rozhodla strávit v Praze Štědrý den?

Karel Gott ji spoustu věcí odpustil.

Ještěže se toho její táta Karel Gott (†80) nedožil. Změny v životě jeho nejstarší dcery Dominiky Gottové (47) jsou totiž tak časté jako střídání dne a noci.

Sotva oznámila návrat k finskému manželovi Timovi Tolkkimu (54), pokusila se ve Finsku o sebevraždu a získala tam sociální byt s pomocí naší ambasády, vrátila se do Prahy propagovat knihu. Přiznala také, že hodlá v Praze strávit i Štědrý den.

Také vás může zajímat ...

O manželovi ovšem zatím nepadlo ani slovo. Že by tedy jejich vzájemná láska nebyla až tak hluboká, že by spolu chtěli strávit Vánoce?

Nebo se snad v Dominice hnulo svědomí, že sotva dala mamince Antonii Zacpalové (85) naději, že s ní zůstane v Čechách, názor opět změnila a matku nechala v rodné zemi samotnou a opuštěnou? Chce to tedy napravit alespoň o svátcích, nebo už její láska k stále ještě manželovi vyhasla docela?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama