Vánoční koncert řešila policie

Svého právnického vzdělání využil oblíbený zpěvák a kapelník skupiny Žentour Janek Ledecký (58), aby bojkotoval nařízení o zákazu veřejných hudebních produkcí.

Vyčíhal na internetu, kdy přesně v Chotěboři u Havlíčkova Brodu budou rozsvěcet velký vánoční stromek na náměstí, a odehrál tam v šesti lidech krátký vánoční koncert. Harmonika mu prý málem přimrzla k puse, ale bylo to senzační.

Také vás může zajímat ...

Policie pouze uvedla, že „protiprávní jednání zadokumentovala“. „Nebudu dodržovat debilní předpisy jenom proto, že jsou předepsaný,“ prohlásil. Bude mít jeho vzdorné producírování nějaké následky?

Ledecký už kvůli zrušeným koncertům přišel o několik milionů korun, a určitě by se mu hodilo, kdyby už všechna striktní omezení padla. Na policii, bude-li předvolán, přijde jistě s advokátem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama