Vánoční tragédie! Strčila prst do mixéru!

Celebrity stále tvrdí, že nemají dostatek času na pečení, proto některým z nich vyšlo Divadlo Hybernia vstříc a mohly si cukroví upéct rovnou tam. Kateřina Brožová (50) se pečení nezalekla a šla do toho s vervou, ale moc jí to nešlo.

Dokonce během zadělávání těsta na sebe prozradila, že na minulé Vánoce nevzpomíná zrovna v dobrém. „Umixovala jsem si prst ručním mixérem. Vyndávala jsem prstem umleté oříšky, když tu na mě doma někdo promluvil. Já si neuvědomila, že je mixér v síti a levý malíček byl pryč,“ rozpovídala se o svém neštěstí. Rychle vyhledala lékařskou pomoc a zranění jí ošetřili.

Také vás může zajímat ...

Dneska se tomu už směje, ale kolegové trnuli hrůzou, aby se historie neopakovala. Co kdyby zase prsty strkala tam kam nemá!

Naštěstí všichni včetně herečky své cukroví úspěšně upekli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama