Vánoční usmíření Kotvalda s Hložkem

Návštěvníci soukromé party v Bratislavě, znalí českých poměrů, se museli štípnout, zda se jim to nezdá: zpěváci Petr Kotvald (59) a Stanislav Hložek (64) na jednom pódiu?

Vždyť ještě nedávno jejich spolupráce zkrachovala, což u Standy vedlo ke komentářům, že s Kotvaldem už nikdy! A teď metali do publika své fláky jako Bílou královnu, Můj čas a samozřejmě nechyběly ani Holky z naší školky, prostě všechny ty fenomenální kousky, kvůli kterým je milovaly žákyně, pionýrky i svazačky. „Tvrdil jsem, že Petr je potížista a že s ním už nikdy.

Také vás může zajímat ...

Beru to zpět, přehodnotil jsem to,“ kál se po vystoupení Hložek, ještě zaskočený ovacemi.

Publikum v Bratislavě za nimi dokonce vniklo na pódium, a jistě to nebylo pouze konzumací borovičky!

Co ale způsobilo, že jsou hoši zase největší kámoši? Dvě prosté věci. Vysoké honoráře od oslavenců, kteří si je objednali, a pak také zjištění, že jejich nové pecky na rozdíl od starých od nich nikdo nechce. Už teď mají zpěváci nabídky na mnoho dalších koncertů na Slovensku i doma a hoši jsou natěšení. Kulturáky, třeste se!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama