Váš osud podle data narození

Den, kdy jste poprvé spatřila světlo světa, určuje váš temperament, talenty a vlastnosti, které vás doprovází celý život. Odkryje vaše slabosti a odhalí vaše silné stránky, vlohy, talenty a schopnosti, které můžete lépe využít k naplnění svého života.

Jak spočítáte své číslo narození:

Také vás může zajímat ...

Pokud jste se narodila 14., sečtěte obě čísla: 1 + 4 = 5 . Vaše číslo narození je tedy 5.

JEDNIČKA

Narození 1., 10., 19., 28.

Číslo 1 je ve znamení Lva

Vládne jí Slunce, zdroj energie, síly a života. Jedničky jsou plné síly, ctižádostivosti a zdraví. Mají pozitivní vyzařování, jsou přirozenými vůdci, mají silnou vůli a jsou velmi vynalézavé. Prosazují rády svůj názor, odmítají rady a chtějí vyhrát. Jsou velmi svobodomyslné a nesnášejí závislost u partnera.

Jsou schopny hluboké lásky, ale dokážou milovat jen jednou.

DVOJKA

Narození 2., 11., 20. nebo 29.

Ve znamení Raka

Vládne jí Měsíc, pán přílivu a noci, který odráží naše stinné stránky. Dvojky jsou citlivé a intuitivní. Mají umělecké nadání, bujnou fantazii, sny a vize a porozumění pro ostatní. Někdy se podceňují a jsou nejisté. Jsou závislé na náladě svého okolí. Vše dokážou snáz s podporou partnera. Žijí pro svou rodinu a pro své blízké.

Vztah k druhému partnerovi je pro ně všechno.

TROJKA

Narození 3., 12., 21. nebo 30.

Ve znamení Střelce

Planetou čísla tři je Jupiter, bůh vítězství. Trojky jsou optimistické, humorné a duchaplné. Mají obrovskou fantazii a jsou schopny hluboké lásky. Trojka si musí pro sebe najít to pravé místo, kde může prosadit své schopnosti, jinak má tendenci k panovačnosti a uzavírání se sami do sebe.

Bez problému se s každým dají do řeči a druhé lidi umí nakazit svým nadšením.

ČTYŘKA

Narození 4., 13., 22. nebo 31.

Ve znamení Vodnáře

Vládne jí Uran, který se stará o intuici. Čtyřky jsou velcí individualisté, s originálním myšlením. Jsou spolehlivé, velkorysé a tolerantní. Rády se učí novým věcem, mají dobrou paměť a schopnost soustředit se. Jsou tvrdohlavé a jejich touha po bezpečí jim často brání v uskutečnění snů.

Pro druhé bývají vrbou a jejich vrozená nejistota je může vést k přepracování.

PĚTKA

Narození 5., 14. nebo 23.

Ve znamení Blíženců

Vládne jí planeta Merkur, symbol řeči a komunikace. Pětky jsou velice inteligentní, impulsivní lidé, milují změny, cestování a svobodu. Jsou velmi citlivé, romantické a mají organizační talent. Bývají bohužel často netrpělivé a jejich divoký temperament rychle vyústí do výbuchů vzteku, které ovšem zase rychle odezní. Pětky jsou velmi energické a nikdo jim nesmí organizovat jejich život.

Přistoupí ovšem na názor toho, koho si váží.

ŠESTKA

Narození 6., 15. nebo 24.

Ve znamení Býka a Vah

Vládne jí Venuše, překrásná bohyně lásky.Šestky jsou stejně tak krásné, rozzářené, erotické a také velmi smyslné. Rády filtrují, jsou starostlivé, spontánní a také velkorysé. Rodina a zajištění pocitu bezpečí jsou pro ně nejdůležitější. Mají potřebu harmonie, jsou citlivé, potřebují lásku a uznání, aby mohly rozvinout svou sílu.

Někdy se příliš obětují pro ostatní.

SEDMIČKA

Narození 7., 16. nebo 25.

Ve znamení Ryb

Vládne jí Neptun, bůh moře, který působí na naše ego. Sedmičky mají sklon k filosofii a neustálému hledání podstaty života. Jejich touha po změně z nich dělá zajímavé lidi. Jsou velmi sečtělé a mívají pár životních přátel, kteří jsou jim zcela oddaní. Jen nerady ustupují a těžko uznávají názory a autority ostatních.

Všechno chtějí zkusit na vlastní kůži a svá rychlá rozhodnutí hned uskutečňují.

OSMIČKA

Narození 8., 17. nebo 26.

Ve znamení Kozoroha

Vládne jí Saturn, bůh disciplíny. Osmičky jsou spravedlivé a mají velké srdce, které plane hlubokou vášní. Ke všemu přistupují s nadšením a nasazením, a to čekají i od ostatních. Mají šťastnou ruku ve financích, i když je jejich život plný překážek a zklamání. Jsou na sebe přísné a někdy je těžké s nimi vyjít.

Musí se naučit mít v rovnováze sílu, energii a city.

DEVÍTKA

Narození 9., 18. nebo 27.

Ve znamení Berana a Štíra

Vládne jí Mars, bůh války a mužského principu. Devítky mají spoustu talentů, nadání, velkou odvahu a jsou kdykoliv ochotni pomoci svým blízkým. V partnerství zažívají hodně náklonnosti. Jsou tiché, skromné, nabité energií a mají silný zájem o duchovní věci a spiritualitu. Jsou kritické a náročné.

Úspěchy k nim přicházejí ve chvíli, kdy o sobě přestanou pochybovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...