Váš osud podle data narození

Den vašeho narození odhalí temperament a vlastnosti, které vás doprovázejí celý život. Odkryje vaše silné stránky, vlohy, talenty i schopnosti.

Jedničky

Také vás může zajímat ...

NAROZENÍ 1., 10., 19., 28. Číslo 1 je ve znamení Lva. Vládne mu Slunce, zdroj energie, vyzařuje světlo, sílu a život. Jedničky jsou plné síly, ctižádostivosti a zdraví. Mají pozitivní vyzařování, jsou přirozenými vůdci v kolektivech a mají také silnou vůli. Jsou vynalézavé a kreativní. Často ale prosazují svůj názor za každou cenu, odmítají rady a chtějí vždycky vyhrát.

Jsou nezávislé, nerady se zodpovídají ostatním a nesnášejí závislost u partnera.

Jsou schopny hluboké lásky, ale bohužel dokážou milovat jen jednou.

Dvojky

NAROZENÍ 2., 11., 20. NEBO 29. Číslo 2 je ve znamení Raka. Vládne mu Měsíc, pán přílivu, odlivu a noci, který odráží naše stinné stránky. Dvojky jsou citlivé a intuitivní bytosti. Mají umělecké nadání, bujnou fantazii, sny a vize. Mají také dostatek taktu, diplomacii a porozumění pro ostatní. Někdy se možná trochu podceňují a jsou nejisté. Jsou také závislé na náladě svého okolí.

Vše dokážou snáz s podporou partnera. Žijí pro svou rodinu a pro ty, které milují.

Vztah k milovanému člověku je pro ně naprosto všechno.

Trojky

NAROZENÍ 3., 12., 21. NEBO 30. Číslo tři je ve znamení Střelce. Planetou čísla tři je Jupiter, bůh moudrosti a vítězství. Trojky jsou optimistické, humorné a také duchaplné. Mají obrovskou fantazii a jsou schopny hluboké trvalé lásky. Trojka si musí pro sebe najít to pravé místo, na kterém může prosadit své schopnosti, jinak má tendenci k panovačnosti, anebo se naopak uzavře do sebe.

Bez problému se s každým dají do řeči a druhé dovedou nakazit svým bezuzdným nadšením.

Čtyřky

NAROZENÍ 4., 13., 22. NEBO 31. Číslo 4 je ve znamení Vodnáře. Vládne mu Uran, který se stará o intuici, osvícení a uvolnění duše. Čtyřky jsou individualisté, s originálním myšlením. Jsou spolehlivé, věrné, velkorysé a tolerantní. Rády se učí a mají dobrou paměť a schopnost soustředit se. Jsou tvrdohlavé a jejich touha po bezpečí často brání uskutečnění jejich nejrůznějších plánů.

Pro druhé bývají vrbou, které se ostatní rádi svěřují.

Jejich vrozená nejistota však někdy může vést k hromadění majetku či častému přepracování.

Pětky

NAROZENÍ 5., 14. NEBO 23. Číslo 5 je ve znamení Blíženců. Vládne mu Merkur, symbol komunikace, výměny názorů a myšlenek. Pětky jsou inteligentní, impulzivní bytosti, milují neustálou změnu, život, cestování a hlavně svobodu. Jsou citlivé a romantické a bývají skvělými organizátory. Často ale bývají netrpělivé a jejich temperament rychle ústí do výbuchů vzteku, které ovšem hned odezní.

Jsou energické a nikdo jim nesmí organizovat život.

Přistoupí na názor pouze toho, koho si váží.

Šestky

NAROZENÍ 6., 15. NEBO 24. Číslo 6 je ve znamení Býka a Vah. Vládne mu Venuše, bohyně lásky a krásy, která působí na harmonii, umění a estetiku. Šestky jsou krásné, rozzářené, erotické a smyslné. Rády filtrují, jsou starostlivé, spontánní a velkorysé. Rodina a bezpečí jsou pro ně ta nejdůležitější životní hodnota.

Mají potřebu harmonie a vyrovnanosti, jsou citlivé, romantické a potřebují lásku a uznání, aby mohly rozvinout svou sílu.

Někdy se ale až příliš obětují pro ostatní a na sebe trochu zapomínají.

Sedmičky

NAROZENÍ 7., 16. NEBO 25. Číslo 7 je ve znamení Ryb. Vládne mu Neptun, bůh moře, který působí na naše ego, inspiraci a mystické zážitky. Sedmičky mají sklon k filozofii a nekonečnému hledání podstaty života. Jejich touha po změně a cestování z nich dělá velmi zajímavé lidi. Jsou sečtělé a mívají pár přátel, kteří jsou jim naprosto oddaní.

Nerady však ustupují, mají rády převahu a těžko uznávají názory ostatních a také porážku.

Vše chtějí zkusit na vlastní kůži a svá rozhodnutí uskutečňují.

Osmičky

NAROZENÍ 8., 17. NEBO 26. Číslo 8 je ve znamení Kozoroha. Vládne mu Saturn, bůh disciplíny, zodpovědnosti a pořádku. Osmičky jsou spravedlivé a nekompromisní. Mají srdce, které neustále plane vášní. Ke všem životním úkolům přistupují s nadšením a plným nasazením, a to čekají i od ostatních. Jen málokdy se však dočkají.

Mají většinou šťastnou ruku ve financích, i když je jejich život plný překážek a zklamání. Jsou na sebe až příliš přísné a někdy je těžké s nimi vyjít.

Musí se naučit udržovat v rovnováze sílu, energii a city.

Devítky

NAROZENÍ 9., 18. NEBO 27. Číslo 9 je ve znamení Berana a Štíra. Vládne mu Mars, bůh války a mužského principu. Devítky mají spoustu nadání, odvahu a jsou kdykoli nezištně ochotny pomoci druhým lidem. V partnerství zažívají hodně vzájemné náklonnosti. Jsou tiché, skromné, jsou stále nabité energií a mají silný zájem o spiritualitu. Mají ale někdy sklon k prchlivosti a netaktnosti.

Devítky jsou velmi kritické a náročné.

Úspěchy k nim přicházejí ve chvíli, kdy o sobě přestanou pochybovat a naučí se ovládat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...