Vášáryová se těžce zranila na jevišti!

Těžký úraz utrpěla oblíbená slovenská herečka Emília Vášáryová (74), a to přímo na divadelních prknech před zraky diváků bratislavského Štúdia L+S.

Uprostřed představení zakopla na scéně o koberec a upadla. Své mohly sehrát i její oblíbené vysoké podpatky. Výsledkem je zlomenina stehenního kloubu v krčku, která je velice bolestivá. Na místo byli ihned přivoláni záchranáři, kteří Emílii odvezli do bratislavské nemocnice Ružinov, kde prodělala operaci.

V nemocnici ji ihned navštívila její sestra Magda Vášáryová (67), pro kterou je to během krátké doby další zdravotní krize v rodině. Před sedmi měsíci museli jejímu manželovi Milanu Lasicovi voperovat trojitý bypass srdce. A právě s Lasicou osudného večera v divadle hrála. „Prajem jej skoré uzdravenie,“ vzkázal švagrové Lasica.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...