Vášáryovou znechutili pražští „seladoni“

Slovenská herečka Magda Vášáryová (70) zavítala v babím létě do matičky Prahy a to, co zde víděla, poctivě naklepala na sociální síť. A nutno říct, že přitom zcela zapomněla na někdejší uhlazenost diplomatky.

Pražští páni tvorstva dostali pořádně za uši. „Množství obézních mužů ve zmačkaných kalhotách po kolena, v nichž museli spát, příliš krátká trička, kterými se marně snažili zakrýt před cizími zraky vycpaná břicha, ty pomníky nad neexistujícími hrdiny,“ rozjela se Magda v literárním stylu.

Také vás může zajímat ...

Expozé zakončila s tím, že raději sledovala špinavý chodník, než aby se dívala na „špinavé, nechutné, zanedbané muže“. Paní Vášáryová by měla svůj květnatý styl využít k sepsání průvodce po Praze, a to v angličtině.

Ustaly by tak rázem nájezdy turistů, kteří ucpávají centrum Prahy a zvyšují ceny nájmů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...