Vášeň podle hvězd

Jaký partner se k vám nejvíce hodí? A s kým vám to naopak klapat nebude?

Den a hodina vašeho narození určují nejen to, jaké máte vlastnosti, ale i to, jak je planeta Venuše nakloněna vašim vztahům a jak budete vnímat vášeň a lásku. Jaký je váš milostný život podle hvězdných znamení?

Beran

Také vás může zajímat ...

Toužíte vynikat ve všem, do čeho se pustíte. Ráda experimentujete, objevujete a nesnášíte stereotyp a nudu. V milostných chvílích máte ráda, když partner přijde s překvapením. Ve chvíli, kdy objevíte svou spřízněnou duší, dokážete být milujícím a věrným partnerem. Váš ideál: Beran, Lev, Býk a Štír.

Býk

O svých citech i potřebách se zdráháte mluvit otevřeně, ale smyslnost z vás přímo čiší. Zakládáte si na stabilním vztahu. S pochopením tolerujete partnerovy slabůstky, ovšem nevěru odpustit nedokážete. Když se vám do života připlete někdo, kdo odhalí váš vnitřní žár a splní vaše tajná přání, jste ztracena. Váš ideál: Rak, Panna, Štír, Kozoroh.

Blíženci

Flirtování a provokace jsou způsob, jakým testujete, zda objekt zájmu naplňuje vaše představy. Kromě sympatického zevnějšku vás musí obdivovat a udržet s vámi krok v intelektuálních debatách. Láskyplné hašteření vás spolehlivě rozparádí, ale hlavně, ať po vás protějšek nechce příliš rozebírat city. Váš ideál: Beran, Rak, Lev, Vodnář.

Rak

Pečlivě si vybíráte, koho budete milovat. Jste nesmělá a podvědomě se obáváte odmítnutí, proto vyčkáváte, až první krok udělá ten druhý. Proto vás nezávazné randění vůbec neláká. Naprostá důvěra k partnerovi je podmínkou, že odložíte stud a rozpaky. Když je vztah pevný, spalující vášně časem klidně oželíte. Váš ideál: Býk, Rak, Panna, Ryby.

Lev

Obdivovatelé se kolem vás rojí, ale má to háček, Po svém boku si představujete stejně výjimečného muže, který vás nebude omezovat. Upraveným zevnějškem, spontánním chováním a smíchem jste nepřehlédnutelná. Touha po nepoznaných oblastech vás svádí k nevěře. Jste náruživá, hravá a zvídavá. Váš ideál: Beran, Kozoroh, Vodnář, Ryby.

Panna

Máte dost vysoké nároky a jako magnet přitahujete bezstarostné jedince, kteří jsou pro vážný vztah často nepoužitelní. Není výjimkou, že po nezdařených pokusech budete chvíli raději sama. Komu se však podaří prolomit zeď vaší upjatosti, tomu se s potěšením oddáte a milování si s ním užíváte všemi smysly. Váš ideál: Býk, Rak, Kozoroh, Vodnář.

Váhy

Smyslnost vám kouká z očí. Flirtování je vaše celoživotní hobby a klidně udržujete několik milostných vztahů najednou. Pokud protějšek hodně naléhá, ať se konečně rozhodnete, uchýlíte se do bezpečí jiné náruče. Podnět k rozchodu zásadně nedáváte. Partii komplimentů a něžných doteků umíte rozehrát královsky.

Váš ideál: Blíženci, Lev, Střelec, Vodnář, Ryby

Štír

Pokud opravdu milujete, býváte majetničtí. Za svoji věrnost si děláte nároky, aby se vám protějšek věnoval, když po tom zatoužíte, což je prakticky pořád. Uděláte všechno pro to, abyste ve vztahu měli hlavní slovo. Pro vás není nic tabu. Za pravý důkaz lásky považujete rafinované milování bez předsudků. Váš ideál: Býk, Rak, Lev, Panna, Kozoroh.

Střelec

Nenecháte si ujít žádnou příležitost. Výčitky a žárlivé scény vás vhánějí do cizí náruče. Spíš se usadíte kvůli závazkům a dětem, ne z touhy po pohodlí domova. Milování považujete za příjemný sport a povznášející zábavu. S odhodláním a nadšením prozkoumáváte každý kousek těla toho druhého. Váš ideál: Beran, Blíženci, Lev, Váhy, Vodnář.

Kozoroh

Pouhé fyzické splynutí těl vám nestačí. Pro požitek z milování potřebujete souznění duší. Jste romantická, jenže emoce neumíte dávat najevo. Zejména proto, že sami sebe šněrujete praktickým založením a morálními zásadami. Rozpaky z vyznání lásky a lichotek, že jste sexy, maskujete často ironií. Váš ideál: Beran, Býk, Rak, Lev, Kozoroh.

Vodnář

Podvědomě hledáte spřízněnou duši. Máte strach, že vás vážný vztah nebo manželství připraví o iluze a jedinečnost. Teprve až se ujistíte, že city a úmysly jsou ryzí, dáte průchod své smyslnosti. Na ultimáta a příkazy jste alergická. Víc vám záleží na uspokojení protějšku než na svých vlastních touhách. Váš ideál: Blíženci, Váhy, Střelec, Vodnář.

Ryby

Snažíte se prostě protějšku ve všem vyhovět v naději, že pak spolu budete šťastně žít až do smrti. Na objekt svých romantických iluzí se napojíte tak dokonale, že zakrátko kopírujete jeho zvyky, názory, i styl vyjadřování. Intimní sblížení si užíváte všemi smysly a ve vášnivých chvílích umíte použít ta správná slova.

Váš ideál: Blíženci, Rak, Štír, Kozoroh.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...