Vášeň! Stará láska nerezaví? Tohle Tomáš asi nevydýchá…

Bývalý pár má k sobě stále blízko! Dokáže jejich spolupráce zase rozdmýchat přitažlivost? V oblíbené Slunečné se expartneři vídají několikrát za týden!

Mají syna Luciána (22) a prožili spolu pár bouřlivých let. O kom je řeč? Přece o Roze ze Slunečné, čili Lucii Benešové (46) a Filipu Blažkovi (47), který zas ve Slunečné hraje osamělého otce Toma. A prý to mezi nimi stále jiskří!

Oblíbená herečka a dabérka Lucie Benešová (46) prožila s hercem Filipem Blažkem (47), představitelem pohádkových princů, několik dlouhých let a dala mu syna Luciána (22). Jejich cesty se ale rozešly, Lucie se zakoukala do herce Tomáše Matonohy (49), s nímž si pořídila další děti (dvě vlastní a dceru adoptovali), a Blažek našel štěstí po boku plavovlasé Jolany (40), z níž loni po letech soužití konečně udělal na zámku Jánský vrch vdanou paní.

Také vás může zajímat ...

Benešová ale dodnes vzpomíná na soužití s Blažkem, a netají se prý tím, že pro ni to byl první a zásadní vztah. Podle všeho to pro ni byla láska na první pohled a soužití pak neskutečný fi čák. Stejně tak musel asi být „pěkný fičák“ i rozchod. Jak se ale podobné informace asi tak poslouchají jejímu současnému partnerovi Tomáši Matonohovi?

Blažek ji ale i přes několikaleté soužití vdanou paní neudělal. „Je to klam, my jsme s Filipem nikdy manželé nebyli, žili jsme spolu, máme spolu syna, ale nikdy jsme to oficiálně nepotvrdili.

Proč si ji Blažek nikdy nevzal?

Oba jsme byli dost mladí a bylo to tak dobře, protože náš vztah byl trošku bouřlivější,“ odhalila pravdu Lucie Benešová. A přestože od jejich soužití uplynulo už dvacet let, dodnes prý spolu vychází v pohodě, jak tvrdí Lucie.

„Vycházíme spolu dobře, není důvod proč by ne. Oba máme své rodiny a jsme spokojení. I když Lucián vyrůstal vedle mého muže Tomáše, s Filipem mají blízký vztah,“ popsala současné reálie ve svých vztazích půvabná herečka.

O tom, že i ona má se svým ex „blízký“ vztah, ale pomlčela. Při natáčení Slunečné se ale vidí velmi často a stále si prý mají co říci, což potvrzuje jejich okolí. Že by opět přeskočila vzájemná jiskra?

Chystali synovi společně veselku

Rozhodně spolu chystali svatbu. A to i přesto, že oba jsou již konečně v manželském chomoutu. K oltáři
totiž vedli společného syna. Lucián Blažek si vzal svou přítelkyni Anežku Wijsman. Herečka byla hlavním organizátorem a pro syna si připravila velké překvapení.

„Jelikož jsme herci, jednalo se o překvapení divadelní. Dala jsem dohromady osm žen různého věku, doslova od babiček po tety, a nacvičily jsme pro naše novomanžele a hosty svatebního veselí něco jako spartakiádní sestavu na hudbu Slovanských tanců.

Měly jsme pro tento účel připravené i speciální úbory, bílá trika a dlouhé květované sukně. A musím podotknout, že jsme nácvik zvládly na jedno setkání,“ popsala herečka.

„Tomáš samozřejmě moderoval. Obecně jsme veselku pojali spíš jako takový kabaret, přece jen to máme v krvi,“ dodává. Otec ženicha se sice na přípravách také podílel, vzhledem k tomu, že od jeho svatby uběhl jen rok, a tak byl v obraze. S druhou partnerkou se ale do chomoutu také nehrnul!

I s matkou svých dětí žil na psí knížku

Dlouhá léta spolu totiž žili jen na psí knížku. Loni v květnu ale na zapřsáhlého starého mládence také došla řada a on konečně stanul před oltářem jako ženich. Také bylo na čase! Své ANO si novomanželé řekli na překrásném zámečku Jánský vrch v Rychlebských horách.

Kvůli jejich veselce byl zámek pro veřejnost úplně uzavřen. S novomanželkou Jolanou už žil herec ve společné domácnosti přes deset let a mají spolu dvě dcery, Johanu (16) a Filippu (4). Na svatbě bylo přibližně osmdesát hostů a svatební šaty ušila nevěstě populární návrhářka Taťána Kovaříková (53).

„Spolunavrhovala jsem je sama. Chtěla jsem, aby nebyly jen na tuhle jedinou příležitost a pak bych je leda ukazovala vnoučatům. Na to je to docela drahá záležitost. Bylo by dobré je pak využít ještě jinak,“ svěřila se novomanželka.

Proč záměrně lhal o manželství?

Přestože sám Blažek roky tvrdil, že přítelkyně Jolana (41) je jeho manželkou, nebylo tomu tak. Herec, který si zakládá na svém soukromí, tak dokázal zmást nejen všechny televize a časopisy v zemi, ale třeba i internetovou encyklopedii Wikipedii, která Jolanu nazývala jeho manželkou.

Jednomu online portálu dokonce svůj sňatek v roce 2011 potvrdil s tím, že se k němu ale nechce blíže vyjadřovat. Teď ale došlo i na něj! Charismatický herec konečně opravdu požádal svou dlouholetou životní partnerku o ruku.

Stalo se tak v březnu na romantickém místě v Římě, o čemž informovala Jolana na Instagramu. „Můj pan Božský mě dnes požádal o ruku. A já řekla ANO,“ šokovala Blažkovy fanoušky Jolana.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...