Vašut chce skákat padákem

Oblíbený herec Marek Vašut (57) si stále úporně drží image mladíka, pěsti ve tmě zatíná, nadšeně lyžuje, rajtuje na koních. Což mu ovšem nestačí. Na důkaz svého pozdního chlapectví se chce vrhnout z letadla na padáku.

V jistém rozhovoru se svěřil, že mu kdysi kvůli pracovnímu vytížení propadla poukázka na tandemový seskok. Přemlouval pak autory seriálu Doktorka Kellerová, kde účinkuje, ať mu takovou parašutistickou scénu napíší do scénáře. Pak by měl opět seskok zadarmo a ještě by se jako chlapák předvedl na obrazovce.

Asi mu uniklo, že tandemové seskoky absolvují ke kulatinám i babičky a dědečkové a na pozici, kdy je zavěšen pod instruktorem jako bobek nic moc mužného není. Ale mateřské televizi se Marka přeci jen zželelo a nový voucher na seskok mu přeci jen věnovala.

Také vás může zajímat ...

Marku, hupni na to!.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...