Vážně na ni všichni už zapomněli?

TK TV Nova k podzimnímu vysílacímu schématu se konala 30. 7. 2012 v sídle televize na pražském Barrandovì.

Říká se, že kdo sejde z očí, sejde i z mysli. A v poslední době to bude zřejmě i případ Libuše Šafránkové (65), která se stáhla z veřejného života. Její osud nabral prý úplně nový směr a místo kariéře se naplno věnuje vnoučatům.

Také vás může zajímat ...

Fanoušci tak legendární Popelku mohou vidět na obrazovkách jen v reprízách slavných filmů. Čím to je? Nemá snad už o práci zájem? „Žádná nová role zatím na obzoru není, ale to vůbec nevadí,“ přiznává. Jak je vidět, hlavu si s tím neláme.

Být babičkou je pro ni teď prý mnohem smysluplnější činností. Když by přišla nějaká zajímavá nabídka, která by herečku opravdu zaujala, prý by neváhala. Milovaná práce jí totiž podle všeho schází, ačkoli si to nejspíš nechce přiznat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...