Vážně si ohrozil pověst

Známý zpěvák Janek Ledecký (58) si zavařil na pěkně velký problém. Nikdy se netajil tím, že nesouhlasí s žádným z opatření, týkajících se koronavirové pandemie.

Protože je už několik měsíců bez práce, musel prý něco podniknout na vlastní triko. „Uspořádali jsme ilegální koncert na jednom náměstí, obyvatelé o tom věděli,“ chlubil se. Od té doby je v hledáčku policie a čeká ho trest.

Také vás může zajímat ...

Zpěvák si totiž neuvědomuje, že svým nezodpovědným chováním neohrozil pouze návštěvníky koncertu, ale také členy kapely a hlavně svoji rodinu. Může jen doufat v to, že mu to jeho příbuzní odpustí, hlavně jeho slavná dcera Ester Ledecká (25), která má kvůli svému tatínkovi pošpiněné jméno.

Postavil se proti většině a tvrdě za to zaplatí

Není ani žádným tajemstvím, že svým špatným chováním přichází i o spoustu fanoušků, kteří od něj postupně začínají dávat ruce pryč. A není se čemu divit. Jako umělec a známá osobnost by měl jít druhým příkladem. Aby toho do budoucna nakonec nelitoval. Mohlo by se totiž stát, že by pak už neměl pro koho koncertovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama