Vdala se z vypočítavosti

Nechce se ani věřit nedávným slovům slavné hollywoodské hvězdy Nicole Kidman (51), která se přiznala, že si svého prvního muže, herce Toma Cruise (56), brala tak trochu z rozumu. V minulosti tvrdila, že šlo o čistou lásku, jenže teď řekla konečně pravdu! Byla tehdy hodně mladá a prostředí Hollywoodu ji prý hodně děsilo.

Také vás může zajímat ...

Cruise se ale už nějaký čas v tomto prostředí pohyboval a měl tam velký vliv. „Takže i to hrálo v mém rozhodování roli,“ šokovala herečka s tím, že si byla dobře vědoma, že ji bude manžel chránit a nebude vystavena sexuálnímu obtěžování.

Zdá se tedy, že za svůj životní úspěch vděčí tak trochu protekci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...