Vdaná, ale jinak dál svobodná

Právě se vdávala, ale jen ve Slunečné. Seriáloví fanoušci, jak známo, svatby milují, ty díly mívají největší sledovanost. A teď se nám ve Slunečné provdala energická upovídaná Julča v podání Lucie Polišenské.

Nevěstě to slušelo, kostymérky jí oblékly vkusné bílé šaty, vlasy měla vyčesané do uzlu. Herečka prohlásila, že na svatby má štěstí. „Já už jsem se vdávala mnohokrát jak na divadle, tak i v jiných projektech, takže jsem taková ostřílená nevěsta,“ usmívá se sympatická Lucie.

Také vás může zajímat ...

Kytici nechytila

Zároveň bez mučení přiznává, že se jí jedna za druhou vdávají kamarádky podobného věku. „Bylo toho teď docela dost, ale jestli se chcete zeptat na to, zda jsem chytila kytici, tak nikdy. Vždy jsem se tomu vyhnula nebo utekla, protože mně přijde ponižující tam stát a čekat,“ prohlásila herečka.

Lucii známe také ze seriálu Ohnivý kuře anebo z filmů Kobry a užovky, Instalatér z Tuchlovic či Jak se zbavit nevěsty. Rodačka ze Šumperka chtěla být zdravotní sestřičkou, ale když přičichla v místním divadle ke kumštu, všechno bylo jinak. Vystudovala DAMU a od roku 2015 je členkou činohry Národního divadla.

V práci bývá na roztrhání

Vše nasvědčuje tomu, že Lucie zcela propadla herecké profesi na úkor osobního života. Seriálové či divadelní svatby však jen sotva vynahradí spokojený soukromý život, na který herečka ke všemu ani nemá čas. Skloubit natáčení s účinkováním v Národním divadle bývá tvrdý oříšek: „Dopředu musím hodně přemýšlet nad tím, jak moc můžu v divadelní sezoně točit, abych nenaslibovala hory doly a pak se třeba čtrnáct dní nevyspala a neměla čas se ani najíst.“

O svatbě nemluví

Provdá se nepřehlédnutelná hvězda Slunečné i ve skutečnosti? Na informace ze soukromí je skoupá. Připustila existenci tajemného přítele, má být mladší než ona. A že by si přece jen přála vést rodinný život, o tom už promluvila. „Určitě chci mít rodinu.

Divadlo miluju, ale člověk se mu nemůže kompletně oddat a žít jenom pro ně. A nechci to dlouho odkládat. Člověk nemá čekat, až bude mít milion, aby si pořídil dítě,“ míní umělkyně. Podle těchto slov se však asi neřídí, založení rodiny se odkládá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama