Vdávala se příliš mladá?

Poslední dobou začíná přemýšlet nad svou minulostí. Herečka DANA MORÁVKOVÁ (48) prý nikdy nebyla ten typ, který by vyhledával známosti jen na jednu noc. Nicméně je jí prý líto, že si více neužívala, když neměla ještě žádné závazky.

Ve šťastném manželství žije více než dvacet let, ale zdá se, že už jí manžel začíná lézt na nervy. Herečka Dana Morávková (48) měla prý před svým manželem Petrem Maláskem (55) jen jednu vážnou známost. Když prý poznala Petra, měla dojem, že už to musí být ten pravý.

Také vás může zajímat ...

Své intuice se držela i přesto, že jí kamarádky radily opak. Podle nich se prý neměla vázat tak brzy, mohla si užívat a poznávat ještě další muže. Morávková však nad jejich řečmi vždy jen mávla rukou, ale teď jí prý dochází, že to s ní kamarádky myslely dobře.

Nemá žádné zábavné historky

Když se Morávková má sejít se svými kamarádkami někde na kávě či na obědě, má z toho prý vždy zvláštní pocit. Je jí totiž jasné, že se zase dostanou k jejich oblíbenému tématu, což jsou muži.Na toto téma údajně Dana nemá moc co říct. Přece jenom žije s jedním mužem desítky let, a proto se vedle ostatních žen cítí tak trochu nezkušená.

Všechny její kamarádky navíc neustále vyprávějí zábavné historky z jejich minulosti, které se týkají často i známostí na jednu noc. Při některých příbězích Dana prý jen zírá a nevěří vlastním uším a u některých se prý zase od srdce zasměje.

Sama ale prý žádné podobné zážitky nemá, což jí je nyní prý líto.

Manžel už ji nebaví?

S Maláskem je Dana už pěknou řádku let.Oba se dobře znají a vědí, co mohou od druhého čekat. Ale proslýchá se, že Petr se v poslední době nechová k Daně tak, jak byla zvyklá. Údajně jí hodně věcí vyčítá a jí to prý začíná lézt na nervy. Někdy má prý chuť od všeho utéct a začít znovu.

Otázkou však je, zda to skutečně udělá , nebo se pokusí s manželem jeho chování nějak řešit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...