Ve Slunečné si s nikým příliš nerozumí

Rozhodne se nakonec přestěhovat, aby to měla blíž za prací?

Pochvaluje si, že je obklopena skvělými lidmi.

V nesnadné situaci se nachází Jana Stryková (41). Hvězda seriálu Slunečná se svým partnerem Matějem Matuškou (40) a synem Jáchymem (6) bydlí v Krkonoších a za prací musí dojíždět.

Ačkoli ale s tím do stěhování před časem šla a počítala, že na cestách stráví hodně času, začíná se ukazovat, že to skýtá víc negativ, než si asi sama myslela. Nejenom, že má na sebe minimum času, ale navíc údajně příliš dobře nezapadla ani do kolektivu Slunečné.

Také vás může zajímat ...

Není žádný tajemstvím, že herci ze seriálu jsou skutečně dobrou partou a dokonce se ví, že se rádi scházejí i mimo kamery. Čas od času prý skončí i v baru nebo u dobrého jídla dlouhé hodiny. Jenže Stryková se takových „mecheche“ příliš účastnit nemůže.

Je ráda, když po vyčerpávajícím pracovním dni dojede domů za rodinou, která je pro ni samozřejmě na prvním místě. A ačkoli to zatím na pracovišti nějak funguje a Janě to nedávají ostatní „sežrat“, že se straní kolektivu, nemusí to trvat věčně.

A Jana se pak může dostat do hodně složité situace. Jestli třeba oželet některé okamžiky s rodinou, zajít si po práci s kolegy na večeři a poté přespat v hotelu či u kolegyně, a nebo začít přemýšlet o tom, jestli by nebylo vhodnější se přestěhovat blíž k Praze.

A to by samozřejmě nebylo vůbec jednoduché rozhodování, když už si s celou rodinou na život mimo hlavní město zvykli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...