Ve vzduchu visí rozchod! Může za to věk?

Ještě donedávna vypadala zpěvačka Světlana Nálepková (57) po boku svého o devatenáct let mladšího přítele Václava Plesky (38) šťastná a plná života. Teď je ale všechno jinak. Pár si totiž podle všeho prochází další v pořadí už druhou velkou krizí a na záchranu to rozhodně nevypadá.

„Nechci to moc konkretizovat, ale můžu říct, že to není dobré,“ přiznala na rovinu Světlana. Proč se vztah najednou po pěti letech řídí do záhuby ale prozradit nehodlala. Není to poprvé, co si tenhle na oko spokojený pár prochází problémy. Podobnou krizi už zažehnali před dvěma lety, kdy se Václav rozhodl na nějaký čas odcestovat do Anglie, takže spolu trávili opravdu málo času.

Jak to ale dopadne tentokrát? Podaří se jim rozpadající se vztah dát zase dohromady nebo se bude muset Světlana opět poohlížet po dalším partnerovi? Jedno je jisté! V lásce tedy kudrnatá zpěvačka opravdu moc štěstí nemá.

Také vás může zajímat ...

Tak snad aby se aspoň dala na karban a začaly se jí kutálet nějaké peníze!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...