Ve vztahu s Dykem trpí?

Velmi nečekaná slova vyšla z úst herečky a hvězdy soutěže Tvoje tvář má známý hlas, Tatiany Vilhelmové (38). Ve svém vztahu s hercem a zpěvákem Vojtěchem Dykem (31) nejspíš není až tak spokojená. Proč by jinak takto mluvila? Právě nad tím se nyní její okolí hluboce zamýšlí.

Do svatby se nehrne

Vždyť svatba už klepala na dveře. Už před třemi roky měly proběhnout zásnuby. Vlastně Dyk žádal Vilhelmovou o ruku už několikrát. Herečka z toho ale vždy udělala legraci a řeči o veselce vyšuměly do ztracena.

„Žádost už přišla vícekrát, ale nikdy jsem nevěděla, jestli to Vojta myslí opravdu vážně,“ nechala se slyšet Tatiana. Dyk se nevzdával a vždy přišel s novým plánem. Přesto že jeho láska navléknutí prstýnku tak dlouho vzdoruje, však nebylo pochyb o tom, že tihle dva k sobě neodmyslitelně patří.

Také vás může zajímat ...

Až nyní se nad jejich soužitím vznášejí pochyby. Opravdu je Dyk pro Vilhelmovou ten pravý? Nechce snad herečka ze vztahu po letech chození vycouvat? Právě k takovým zamyšlením vedou její výroky z poslední doby.

Varovné signály

Vilhelmová se svěřila, že i když vypadá možná navenek v kruhu své rodiny spokojeně, v soukromí trpí. Má kolem sebe celkem čtyři chlapíky. Z předešlého manželství s Pavlem Čechákem (42) dva syny Františka (12) a Cyrila (9) a syna Aloise (4) porodila Dykovi.

Jako jediná žena v rodině má tak pocit, že jí ti chlapi už přerůstají přes hlavu. A proto prý čím dál víc vyhledává samotu. Z těch slov až mrazí… Touží být nejen bez dětí, ale i bez svého partnera! „Vyloženě trpím, když aspoň jednou do týdne nemůžu být sama.

Myslím absolutně sama, i bez Vojty,“nechala se slyšet herečka. Co se děje? Chce snad ze vztahu pozvolna vycouvat?

Rodina na prvním místě

Jakoby si Vilhelmová pořád nechávala určitý odstup. Asi nechce Vojtu úplně ztratit, zřejmě si uvědomuje, že dva roky před čtyřicítkou zůstat singl, toho by mohla jednou litovat. Kde potká muže, který by ji tolik miloval a dával jí zázemí rodiny? Zároveň ale Vilhelmová nejspíš v koutku duše touží po svobodě a samotě.

Přesto přese všechno ale ti, kteří jejímu vztahu s Dykem fandí, mohou být nejspíš klidní. Život po boku muže u Tatiany vítězí. To jasně naznačují její úvahy o dalším přírůstku do rodiny. S Vojtou by si prý klidně pořídila ještě jedno miminko. A údajně na tom už intenzivně pracují. Třeba to bude konečně holka!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...