Večerní péče o pleť

Pokud chcete mít krásnou a zdravou pleť, musíte se o ni každý večer správně postarat. Máme pro vás několik rychlých a snadných rituálů.

Termální voda

Také vás může zajímat ...

Než se začnete odličovat, navlhčete pleť trochou termální vody ve spreji a nechte ji půl minuty působit. Make-up pak snadněji odstraníte.

Pozor na horkou vodu

Při odstraňování make-upu ve sprše nebo pod tekoucí vodou dejte pozor na její teplotu. Příliš horká voda vysušuje a proud sprchy také není zrovna to nejlepší. Ideální je vlažná voda o teplotě vašeho těla.

Rychlá masáž

Chcete oddálit nástup vrásek? Pak si při každé aplikaci pleťového krému nebo oleje rychle pomocí kloubů prstů namasírujte pokožku. Stačí jemně stlačit mezi obočím, okolo nosu, pak několikrát přejet pod lícními kostmi a od středu brady směrem ven.

Šetrná péče

Kůže na obličeji je velmi jemná, takže na ni musíte jít opravdu opatrně, tedy žádné drhnutí. Dejte si pozor i při masážích, moc tlaku může pleti i uškodit.

Oční okolí

Oční krémy nebo oleje nevynechávejte. Extrémně jemná kůže okolo očí potřebuje hodně péče. Vmasírujte krém nebo olej, začněte u kořene nosu a oběma rukama opisujte okolo očí oblouky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...