Věci manželky Hanky vyhodil do kontejneru

Necelé tři měsíce po smrti manželky Hany Krampolové (†59) se herec Jiří Krampol (82) snaží vyrovnat s jejím odchodem. Jedním ze způsobů je to, že se zbavuje jejích věcí.

Také vás může zajímat ...

Pryč šel dokonce i nábytek, a byt v centru Prahy doznává změn. Garderobu a další její věci nacpal Jirka do igelitových pytlů a postupně je vynáší do odpadových kontejnerů. Jak přiznal, nedaří se mu na Haničku přestat myslet, jen otevře dveře, vzpomínky se mu okamžitě vrátí. Strávili spolu 27 let, a vyrovnávat se s náhlou samotou je velký problém.

Těžší je to i proto, že jsou zavřené restaurace, nic se nenatáčí, a tak herci chybí i práce, u které by se odreagoval. A dochází mu, jak se asi jeho žena cítila v izolaci léčebny v Bohnicích. Takže je Jiří vděčný za zavolání přátelům, kteří ho občas pozvou k sobě na návštěvu nebo s ním absolvují procházku po Praze.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...