Večírky už vůbec nezvládá

I když by si čas od času hvězda z Ulice Ilona Svobodová (60) ráda vyhodila z kopýtka, bohužel to dost dobře nejde. A jelikož to neodmyslitelně patří k životu moha umělců, dost jí to trápí.

A už vůbec s ohledem na to, že někteří bývalý herečtí velikáni s ponocováním neměli žádné problémy. „Hráli velký role, točili velký role a k tomu tam neustále byly různý večírky a setkání. A ráno byli všichni čerství.

Také vás může zajímat ...
Kde jsou ty časy, kdy po večírku mohla ještě pracovat…

A byli v mém věku,“ postěžovala si herečka, která konkrétně myslela zesnulé herce Josefa Vinkláře (†76) a Jiřího Adamíru (†67) . A je smutná z toho, že se sama musí po večírku trochu déle mátořit.

Zdá se tak, že i když o sobě tvrdí, že je v životě šťastná a spokojená, možná jí přece jen něco chybí. Celkově si ale na svůj věk nestěžuje, to spíš právě naopak. „Jsem chodící optimismus, takže moje šedesátka vypadá takhle,“ říká Ilona.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...