Velká rivalita mezi kolegyněmi?

Do Ordinace přišla nedávno nová posila KATARÍNA ŠAFAŘÍKOVÁ (34) a všichni z toho nadšení nejsou. Největší problém s tím má mít ANNA SLOVÁČKOVÁ (25). Co jí na herečce vadí?

Nová tvář Ordinace Katarína Šafaříková (32) dlouho působila na Slovensku, nyní se však rozhodla, že zkusí štěstí tady.

Také vás může zajímat ...

Zpočátku z toho měla mít velkou radost, v současné době jí ale možná spíše přijde, že to je za trest. Nikdy neměla problém se svými kolegy, teď ale asi zažívá hodně nepříjemné chvilky.

Na práci se moc těšila

Katarína na sebe už v minulosti upozornila, když se objevila v seriálu První republika, kde vystřídala kolegyni Annu Fialovou (25), se kterou si je až neuvěřitelně podobná. Musela být ale kvůli svému přízvuku předabována.

Od té doby na sobě hodně zapracovala a nyní už by jenom málokdo řekl, že se nejedná o Češku. „Je to skvělé. Ordinaci znám, sice na ni nekoukám pravidelně, ale vím, o co jde. Jsem moc ráda, že mi zavolali,“ neskrývala nadšení.

Nemají se v lásce

Jenže po prvotní radosti jí velice brzy zmizel úsměv z tváře. Scenáristé dali její seriálovou postavu do denního kontaktu s Annou Slováčkovou (25). Jenže ty dvě si podle všeho nesedly.

Nevšímá si jí?

Říká se, že se Anička bojí, aby nebyla Katarína oblíbenější než ona. Slováčková se hodně spřátelila s kolegou Ivanem Luptákem (34) a asi si na něj i myslela. Jenže jí tak trochu zlomil srdce přiznáním, že je homosexuál.

Od té doby jsou dobří přátelé. Jenže teď se údajně Lupták začal víc bavit se Šafříkovou, méně si jí všímá a už je oheň na střeše. Slováčková je teď rozhozená z léčby rakoviny prsu, kterou bude mít snad brzy za sebou, a každá změna ji podle všeho rozhodí.

Nejenže se přizpůsobuje nové kolegyni, ale ještě přichází o kamaráda? To se jí jistě ani trochu nelíbí. Jenže proti tomu nic nezmůže. Brzy bude muset hledat novou práci, protože Ordinace v růžové zahradě končí, a bude mít jiné starosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama