Velká rodina s kuchařem?

Je hezká, slavná a stále ještě mladá! Očividně má ale slabinu. Dokáže finančně zajistit sebe a postarat se o syna, ale neumí být sama. Byl by kuchař tím pravým?

Třebaže není této křehké hvězdičce seriálu Slunečná ještě třicet, už má za sebou dost nepříjemné životní zkušenosti, které si mnozí v těch letech ještě rádi odpustí. Zažila strašnou zradu, na kterou se nezapomíná. Byla čerstvě po porodu syna Nathaniela (3), když jí její tehdejší partner Michael Krásný (36) sdělil, že dává přednost kariéře v Americe před rodinou.

Také vás může zajímat ...

Na něco takového nemůže žena zapomenout!

Na svou roli maminky se náramně těšila, zatímco Krásný se v roli otce nenašel.

Mateřské povinnosti a práce jí daly zapomenout. Brzy se v její blízkosti objevil zajímavý muž, který jí nabídl lásku. Opět ale přišlo rozčarování. A od té doby, co se rozešla s tanečníkem Matyášem Adamcem (21), o svém milostném životě raději nemluví. Sama ale úplně nezůstala. Byla tu její maminka, připravená obětavě pomáhat s dítětem i domácností.

Diváci ale nechtěli uvěřit, že může žít pouze prací, a začali řadit herečku po bok nového prince.

Jako v seriálu!

A kdo se jim zdál ideální? Její seriálový partner Marek Lambora (25)! To by byl ženich pro Evičku! Vždyť jim to před kamerou tolik sluší! Proč by nemohli být úžasným a šťastným párem našeho showbyznysu oni dva?

Osudím zatřásl Forejt

Jenže na scénu vstoupil jiný muž. Setkali se v pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde byl šéfkuchař Přemek Forejt (33), známý z reality show MasterChef, hostujícím porotcem. Zasedl za stůl vedle Evy, které se podle jejích pohledů ihned zalíbil. Burešová vztah s Forejtem dlouho tajila, dokud nebyli oba nachytáni přímo před jejím domem.

Výmluvná je i společná fotka, kterou umístila na sociální síť. Herečka je volná a má malého synka, Přemek je taky volný a má z předešlého vztahu dcerku Stellu (6), kterou miluje. Tím v očích Burešové určitě povýšil. Vše nasvědčuje tomu, že hlavní hrdinka seriálu Slunečná chystá ve svém životě velké změny. Díky seriálu je finančně za vodou, protože se dokázala osamostatnit. Má nový byt.

Už jí chybí jen ta láska!

Je to ten pravý?

V rozhovorech naznačila, že vždycky toužila po velké rodině, která bude žít pod jednou střechou. Nastěhuje si Přemka k sobě? Ale neměla by si před takovým krokem raději promluvit s jeho bývalou partnerkou? Přiznal jednou sám, že je krkavčí táta, který svou dcerku moc často nevidí!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama