Velká zpověď Martina Preisse o boji s alkoholem

Po 25 letech závislosti na alkoholu a 15 letech nadužívání léků na spaní Martin Preiss (47) hlásí, že má obojí pod kontrolou.

A také přísahal, že už rok a půl nepije a cítí se dobře. Během bezmála šestiletého procesu odvykání a léčby, kterou několikrát
porušil a musel začínat znovu, si ale prošel těžkým obdobím a ani dnes se o tom nestydí mluvit.

Také vás může zajímat ...

„Absolutní peklo je detox. Je to jiná bolest než všechny ostatní. Na detoxu jste pod kamerama, hlídají vás, ale byl jsem na izolaci s klukem, který spáchal sebevraždu,“ odhalil Martin svůj nejhorší zážitek z léčebny. Začal se léčit, když krátce před Vánocemi 2014 utekl z domova.

Manželka, herečka Martina Preissová (44), zalarmovala policii s tím, že si její muž chce sáhnout na život, ale on tvrdí, že se zabít nikdy nechtěl. „Jen jsem byl totálně vymyškovanej z vlastního selhávání. Jinak čistý jsem mohl být už dávno, nebýt toho, že jsem si to vždy podělal práškama,“ sype si Preiss popel na hlavu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...