Velké odpuštění: Chci muže jako je táta!

Anička Slováčková (21), dcera muzikanta Felixe Slováčka (73) a herečky Dády Patrasové (60) má o svém budoucím partnerovi jasno! Prohlásila, že by chtěla, aby se podobal jejímu otci! Co jí k tomu vede?

Zapomněla už snad na jeho milostné avantýry a na to, jaké hádky a scény se u nich za poslední dva roky děly? „Jsem více po tátovi. Vzhledově, ale i povahově. Oba jsme workoholici, jednáme na rovinu a je na nás docela spoleh,“ popsala sebe a svého otce hvězda show Tvoje tvář. Prý měla většinou partnery se stejnými vlastnostmi.

Momentálně je ale sama a nic na tom zatím měnit nehodlá.

Také vás může zajímat ...

„Láska je krásná, ale často bolí. Když si budu chtít ublížit, tak skočím ze schodů a nemusím se nešťastně zamilovávat,“ prozrazuje zklamaná Anička. Znamená to snad, že už se usmířila se svým tátou a odpustila mu jeho milenecké aféry s mladou milenkou? Nebo je to jinak?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...