Velké plány sestřičky z Ordinace!

Nadějná herečka a zpěvačka Anna Slováčková (24) sice zdárně absolvovala chemoterapii a už jí rostou nové vlasy (kterési ihned obarvila), ale stále dochází na závěrečné ozařování.

Tváří se optimisticky, i když má, jak je vidět občas ve výstřihu, hrudník pokreslený podivnými černými čárami. Nejde o žádné podivné ozdůbky, ale o jakési kóty, podle kterých se orientují lékaři při ozařování. Vedle nich ale má Anička také jizvy po dubnovém operačním zákroku.

Také vás může zajímat ...

Což ji ale příliš netrápí, protože už má vymyšlené, jak je v budoucnu zakryje. Nechá se na prsou potetovat, a podle toho, jak si je jistá, je jasné, že už má o budoucím „výtvarném díle“ jasno.

Nebude to taky poprvé, co si ozdobí tělo. „Tetování je pro mě jako droga a terapie zároveň. Už se těším, až budu moct přidat další,“ těší se sestra Radka z Ordinace v růžové zahradě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...