Velké smutno a 10 miliónů ročně!

Vdova po našem zlatém slavíkovi se své budoucnosti rozhodně bát nemusí.

Rozdíl mezi „obyčejným“ českým zpěvákem a Mistrem Karlem Gottem (†80) co se týče výdělků se ukázal při ročním bilancování po loňském úmrtí božského Karla. Libovolný český zpěvák, živý či mrtvý, inkasuje na tantiémách pár desítek korun.

Vdova a strážkyně manželova odkazu Ivana Gottová (44) a dcery Charlotte (14) a Nelly (11), které jejich matka zastupuje, inkasovaly od loňského října do letošního září za Karlovu vykonanou práci celkem 10 112 700 Kč.

Také vás může zajímat ...

Jedná se o podíl na prodeji desek a za hraní písní v rádiích a televizních pořadech, a to nejen v Česku, ale i v německy hovořících zemích, a vůbec ve světě.

Hrob Karla Gotta

Za takové konstelace se paní Ivana chudoby opravdu bát nemusí. Poněkud jinak jsou na tom Gottovy starší dcery Dominika (47) a Lucie (33), s nimiž se slavný otec vyrovnal již dříve (a nutno říci, že vzhledem ke svému jmění se zrovna nepředal). Těm z tantiém neplyne nic. Přitom zejména starš dcera vede poměrně nuzný život…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...