Velkou lásku vystřídala drsná bitva o dceru

Byli do sebe vášnivě zamilovaní, ale časem jejich láska vyprchala. MAHULENA BOČANOVÁ (53) a VIKTOR MRÁZ (53) měli velké plány, ty ale nakonec ztroskotaly.

Herečka, která se momentálně objevuje v seriálu Ordinace v růžové zahradě, to s muži neměla vždy jednoduché. Mahulena Bočanová (53) už v pubertě věděla, že touží jednoho dne mít milující a fungující rodinu.

Také vás může zajímat ...

Do svých šestnácti let žila u rodičů společně se sestrou, a psem ve velmi stísněných prostorech. Necítila se tam dobře a její rodinu potkávala jedna rána za druhou.

Rodinné vztahy na bodu mrazu

Její maminka měla rakovinu, musela se o ni tedy starat, navíc řešila hádky s otcem a spoustu dalšího. Po čase se všichni přestěhovali do rodinné vily, kterou postavil Mahulenin otec. Tam se ale všechno úplně rozvrátilo.

Mahulena z ní nakonec odešla a ten strašný dům už nechce ani vidět. S maminkou neměla nejlepší vztahy, v minulosti ji totiž vyhodila na ulici. Spojila je právě až zákeřná nemoc. Herečka se už jako malá holčička objevila v seriálu Chalupáři a poté její kariéra i nadále rostla.

Z dítěte měla velkou radost

Zazářila například ve filmu Léto s kovbojem nebo Lucie, postrach ulice. V hereckém světě se jí dařilo a později se jí zadařilo i v lásce. Poznala producenta a podnikatele Viktora Mráze (53), který byl v té době navíc spolumajitelem hudebního studia.

Na peníze si tedy stěžovat nemuseli, ba naopak. Měli se dobře a jejich láska jen vzkvétala. Poté Mahulena otěhotněla a měla z toho obrovskou radost. Chtěla ale, aby se dcera narodila do kompletní rodiny, a to se také stalo.

Tajnou svatbu neplánovali

Původně se jejich veselka měla konat 1. května roku 2001. Na ten den však vycházela nehezká předpověď počasí, mělo pršet. Mahulena však toužila po dokonalém svatebním dni. Navíc byla v té době už v šestém měsíci těhotenství, a nechtěla tak nic riskovat.

Termín tedy přesunuli až na další týden. Nicméně pak si to snoubenci zase rozmysleli a obřad se nakonec konal už 3. května, o čemž médiím už nedali vědět. Je jasné, že původně tajnou svatbu neplánovali, jen se jednalo o souhru náhod.

Diagnóza dcery je zdrtila

Když Mahulena porodila dceru Márinku (18), byli ale oba štěstím bez sebe. Poté ale lékaři přišli s hrozivou diagnózou. Její dcera trpí od narození lehčí formou autismu. Bočanová se proto musela smířit s tím, že Márinka nebude nikdy úplně zdravé dítě.

Trvalo jí dlouho, než si na to zvykla, a podobně zdrcený z toho byl i její manžel Viktor. Nakonec ale společně všechno překonali. Když bylo Márince pět let, chtěli jí pořídit sourozence. Bočanová sice otěhotněla, ale druhé miminko bohužel potratila.

Vášeň zmizela

O dalšího potomka se už poté raději nepokoušela. S manželem a dcerou žila v Malých Číčovicích, kousek od Prahy. Po čase se v sousedství nabízela další nemovitost ke koupi. Viktor s Mahulenou neváhali. Udělali z ní penzion, díky čemuž slavili velký úspěch.

Nicméně kvůli spoustě práce a nedostatku času se manželé odcizili. Chovali se k sobě spíš jako kamarádi. Každý den jen řešili, co se musí udělat a opravit, a mnohdy neměli čas si ani sednout a společně se najíst. Mráz během rekonstrukce zhubl deset kilogramů, aniž by se o to snažil. Bočanovou to jednoho dne přestalo bavit, a řekla dost.

Rozvod chtěla ona?

Po osmi letech manželství následoval rozvod. Zpočátku byl klidný, v přátelském duchu. Nic nenaznačovalo, že by mezi nimi mělo být zle. Rozvod měla iniciovat právě Bočanová.

„Já se moc zpátky neohlížím. Ale vždycky mám pocit, že když dva lidé spolu být nechtějí, tak se nedá nic dělat,“ pronesl po rozvodu Viktor. Ten se s Mahulenou stýkal každý týden, aby mohl vidět dceru Márinku, herečka mu v tom nebránila.

Ona sama po rozvodu vystřídala několik partnerů, ale vedle žádného se dodnes neusadila. Naposledy randila s Petrem Hanákem (52).

Začala žárlit?

Mráz také vystřídal pár partnerek, ještě před rozvodem randil se zpěvačkou Martou Jandovou (46), kterou údajně Mahulena nemohla vystát. Kvůli ní měla dokonce rozvod schválně prodlužovat. Viktorovi nakonec ale po necelých dvou letech vztah s Martou i tak zkrachoval.

Pak našel svou vyvolenou, současnou manželku Petru. S tou má syna Matyáše (5). Od té doby měla ale Bočanová otočit. Nechtěla Viktorovi Márinku půjčovat, změnila podmínky střídavé péče, a dokonce žádala o dvojnásobné zvýšení alimentů.

Začala snad herečka na svého exmanžela žárlit? Skoro se zdá, že ano. Tím to ale bohužel ještě zdaleka nekončilo. Před dvěma lety se na sociální sítě dostal dopis, který napsala Mahuleně Viktorova nová žena.

Dodnes mají chladné vztahy

Měla ji v něm obviňovat z toho, že chce vyšší alimenty jen kvůli sobě, aby si mohla financovat svůj osobní život. Dodnes si Mahulena s Petrou nemohou přijít na jméno a rodinné vztahy už asi nikdy nebudou takové jako dřív.

Ani s Viktorem to prý není zrovna růžové a kdoví, zda spolu budou moct ještě někdy normálně komunikovat. A možná i to je důvod, proč si Mahulena k sobě jen tak nějaké muže nepustí a proč jí žádný vztah ještě nevyšel. Doufejme ale, že se to jednoho dne ještě přece jenom zlomí a bude zase šťastná.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama