Velký návrat byl potřeba!

Herečka KLÁRA CIBULKOVÁ (45) neprožívala v poslední době šťastné chvilky. Vyplulo totiž na povrch, že s manželem si mají procházet velkou krizí. Co se mezi nimi tak náhle stalo a jak to s nimi bude dál?

Oblíbená herečka Klára Cibulková (45), známá především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde strávila necelé čtyři roky, neskákala poslední dobou radostí do stropu.

Také vás může zajímat ...

Klára žije ve společné domácnosti se svým manželem, divadelním hercem Tomášem Pavelkou (49), se kterým má syna Matyáše a dceru Magdalenu. A právě s mužem si prošli velkou krizí. Sice ne manželskou, ale nepříjemné to prý bylo dost.

Do dalšího seriálu nechtěla!

Manželé se navzájem podporují a i po tolika společně strávených letech má mezi nimi pořád panovat velká zamilovanost. Pilně se věnují svým dětem a snaží se udělat všechno pro to, aby v ničem nestrádaly. Jenže ne vždy to jde podle jejich plánů.

Klára se po odchodu z Ordinace objevila ještě v Krejzových, od té doby ale byl se seriály konec. Tehdy si měla údajně přát, aby další nabídky do podobných projektů moc nechodily.

Herečka prý nemá podle všeho ráda dlouhodobé závazky, které jí berou spoustu času a zasahují do jejího časového harmonogramu, jenž musí přizpůsobovat hlavně divadelním představením,. Koronavirová krize ale rozhodla jinak. A herečka tak musela, nejspíš ke své nelibosti, opět před kamery.

Ocitli se na dně?

Cibulkovou, stejně jako mnoho jejích kolegů, srazilo uzavření divadel na kolena. A její manžel nebyl výjimkou. Tři měsíce byli téměř bez příjmů. Žili zřejmě z finanční rezervy, která postupem času začala docházet.

Když se však situace trochu uklidnila a všechny projekty se pomalu zase rozjely, oba herci se měli modlit, aby kromě divadla dostali i jinou nabídku. A zanedlouho to vyšlo! Klára dostala nabídku, která je zjevně zachránila.

Vzala, co se namanulo!

Nemocniční prostředí je pro ni nejspíš osudové. Dostala se totiž do ateliérů Sestřiček Modrého kódu. Když se jí tvůrci ozvali, údajně s rozmýšlením neváhala ani minutu.

Moc dobře musela vědět, že si díky tomu finančně celá její rodina hodně přilepší. Snad už se jim nic podobného, čím si museli projít, v nejbližší době nestane a vše se dá do pořádku.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama