Velký návrat na obrazovky!

Měla všechno a teď nemá nic.

Před časem se objevila informace, že dny Gabriely Partyšové (42) na Nově jsou sečteny.

Také vás může zajímat ...

Ve Snídani s Novou ji během její nepřítomnosti nahradila po boku dlouholetého kolegy Pavla Svobody (50), Kristina Kloubková (43). Vedení televize sice od začátku tvrdilo, že s Partyšovou i nadále počítá, nicméně věřil tomu jen málokdo. Brunetka totiž nikdy nepatřila mezi moderátorská esa a její výkony nadchly málokdy.

Na pár týdnů tak Partyšová nedobrovolně opustila obrazovky, a přestože tvrdila, že se chce zabývat jinými projekty, nejspíš ve skrytu duše doufala, že ji vezmou zpět. A to se také nakonec stalo. Partyšová se vrátila do ranní relace televize Nova.

Přišla však o kolegu Svobodu, který zůstane s Kloubkovou s níž tvoří skvělou dvojici. Nyní po boku Partyšové stojí Aleš Lehký (41), bývalý člen kapely Lunetic, který si dal od moderování roční pauzu. Zpěvák se na práci těšil. Snídani s Novou moderoval rád, a navíc se Gábinou léta znají a skvěle spolu vycházejí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...