Vendula Pizingerová: Ošklivě si poranila ruku

Byla to nesnesitelná bolest

Příště si dá jistě větší pozor.

Když naposledy vyrazila VENDULA PIZINGEROVÁ (45) do společnosti, přesněji na kubánský večer, všechny šokovala! Každý se jí ptal, co se jí stalo. Na první pohled totiž bylo jasné, že má zraněnou ruku! Nakonec všem prozradila, že se zranila na poslední dovolené, kterou trávili s manželem JOSEFEM (29) v Tatrách.

A protože oba mají rádi túry, nenechali si je ujít ani tady, ve vysokých horách.

Nesnesitelná bolest

Také vás může zajímat ...

„Mám přetrhané vazy a pochromanou ruku. Byli jsme na vysokohorské túře, já se špatně zaklínila a už to bylo,“ nechala se slyšet. „Byla to nesnesitelná bolest,“ dodala. Se zraněnou rukou ale nejdříve musela absolvovat ještě náročnou cestu zpátky. Ale zvládla to. Teď už ji prý ruka nebolí. Neměla by mít ani žádné trvalé následky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...