Vendula Pizingerová: Prodává svého manžela

Patronka Kapky naděje, Vendula Pizingerová (46) přišla na vychytralý způsob, jak zvýšit svoje výdělky. Rozhodla se k tomu využívat svého manžela! Vendula se vždy ráda chlubila tím, jaké má její muž, Josef Pizzinger (30), vypracované tělo.

Kamkoli jedou na dovolenou, Pizingerová tam svého muže fotí při každé příležitosti, kdy se obnaží, ať už do půli těla nebo celý a nezdráhá se to vystavovat na internetu. A kreativní Vendula se z toho nyní rozhodla vytěžit.

Také vás může zajímat ...

Prostřednictvím sexy křivek svého manžela získá peníze pro svůj projekt. Pizingera nechala nafotit polonahého do reklamy na jeden český parfém a výtěžek z toho má putovat do jejího nadačního fondu. Pod zástěrkou dobrého skutku ale peníze svým způsobem zůstanou v rodině, tedy minimálně nějaká ta procenta z honoráře.

Manželský páreček si tedy může mnout ruce, že spojil příjemné s užitečným. Pizingerová zpropaguje svou nadaci, pochlubí se svým krasavcem a ještě to hodí nějaký ten peníz. Je vidět, že je podnikavou ženou na pravém místě.

Ale kdo ví, třeba Pizzinger tajně snil o tom, že z něho Vendula jednou udělá modela..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...