Vendula Pizingerová: Veřejnost ji nemá ráda?

Po smrti Karla Svobody údajně vyšlo najevo, že Vendulu Svobodovou podváděl s nejrůznějšími zpěvačkami. Když se to dozvěděla, zuřila.

Její nepřátelé prý cítili obrovské zadostiučenění, když se při jednom ze svých koncertů MARIAN VOJTKO (44) prořekl a zmínil se o Svobodových milenkách přímo na pódiu. V tu chvíli Pizingerová zbělala, pak zase zrudla a nemohla prý popadnout dech.

Také vás může zajímat ...

Údajně vůbec neměla tušení, že jí byl manžel někdy nevěrný. Jeho přátelé se však v duchu smáli. Myslela si snad, že je jeho jediná? Pak se asi šeredně zmýlila. Aby ale lidé dali své opovržení vůči ní ještě víc najevo, dokonce ji prý nikdy nezvou ani na akce, které jsou pořádané na počest jejího bývalého muže.

Legendy o Svobodových milenkách kolují dodnes

Naposledy se to stalo před pár týdny, kdy byl oznámen termín koncertu pořádaného ke Svobodovým nedožitým osmdesátým narozeninám. Vendule prý pořadatelé ani neráčili oznámit, že se něco takového vůbec chystá, natož aby jí poslali pozvánku.

Zkrátka se ji zřejmě někdo snaží ze showbyznysového světa vytěsnit. Ale Vendula se jen tak nedá. Je to prý ostřílená žena, která se ve světě neztratí. Ale je to skutečně tak? To ukážou nadcházející měsíce.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...