Vendula Svobodová: Manžel ji mění k nepoznání!

Před několika dny se vrátila Vendula Svobodová (46) s mladým manželem Josefem Pizingerem (30) z jedné ze svých zahraničních cest, a návrat do reality byl pro ně opravdu krutý. Pár totiž přes léto cestoval po místech, kde neviděli akoro ani živáčka.

Zvykli si na komfort soukromí a dobrodružství v lesích a u moře, což se jim nyní doma nedostává. A hlavně Svobodová z toho začala mít pořádný splín. „Máme to to tu rádi a vždy se rádi vracíme domů, i když náš sen je jednou žít v lese nebo na farmě daleko od lidí,“ svěřila se po příjezdu domů svým fanouškům.

Také vás může zajímat ...

Navíc by podle ní bylo ideální, kdyby se naučili péct vlastní chleba a žít z „darů přírody“, aby se naprosto odloučili od společnosti. Kdo by to byl na počátku jejich vztahu řekl, že mladý koloušek dokáže vdovu po skladateli Karlu Svobodovi (†68), tak změnit?

Jejich sen sice zní krásně, ale je třeba si uvědomit, že by na samotě přeci jen možná časem dostali „ponorku“.

Zůstat v divočině na stálo totiž není to samé, jako ji objevovat skrze cestování.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...