Vendulka Křížová: Tak rychle nový chlap?

Kdo čekal, že se z rozchodu s nevěrným manželem Oldřichem Víznerem (70) bude herečka Vendulka Křížová (45) hroutit, očividně se spletl. Herečka už totiž vyrazila do společnosti s novým mužem, ze kterého vyzařuje obrovské charisma.

„Je to muž, kterého znám několik let. Umí mě rozesmát a naštěstí není z branže,“ prozradila Vendulka. Zřejmě jí tak smíchem pomáhá zapomenout na to, že ji prý manžel opustil kvůli mladé dívce, do které se zamiloval.

Také vás může zajímat ...
Společnost jí dělá
nový muž.

Jsou ale jen přáteli, nebo je spojuje něco mnohem hlubšího? Ať je to jak chce, Vendulka zřejmě udělal dobře, že kvůli rozchodu nebrečela jen doma do polštáře, ale vyrazila si do společnosti s novým ctitelem.

Když ji Vízner uvidí takhle šťastnou,mohlo by se docela dobře stát, že ji bude chtít zpátky. A pokud ne, herečka aspoň bude mít někoho, o koho se bude moc v těžkých chvílích opřít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...