Venku z vězení

Konečně se dočkal! Bývalého fotbalistu Tomáše Řepku (46) propustili z vězení, kde si odpykával trest za zpronevěry a poškození cizích práv. Původně byl za tyto zločiny odsouzen odnětím svobody na dva a půl roku.

Nicméně z planovaných dvou a půl let si odseděl jen třetinu trestu. Jak je to vůbec možné? Bývalý fotbalový reprezentant již v loňském roce podal žádost o podmínečné propuštění, který soud zamítl. Tudíž vánoční svátky, Silvestr, ale i své narozeniny oslavil za zdmi věznice na Borech.

Také vás může zajímat ...

Dokáže konečně sekat latinu, aby se nevrátil zpátky do vězení?

Jenže podal proti rozhodnutí okresního soudu stížnost a Krajský soud v Plzni jeho žádost vyhověl. Nicméně i tak musí po dlouhé tři roky sekat latinu a zároveň se nesmí dopustit žádnéhodalšího trestného činu.

Musí se pravidelně hlásit a dle možností splatit v průběhu ochranné lhůty způsobenou škodu 430 tisíc korun. Jinak by se na nějakou dobu mohl opět se svobodou rozloučit..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...