Věra Špinarová odpočívá vedle svého bratra!

Dočkala se! Po třech dlouhých měsících, kdy nečekaná smrt zasáhla jednu z nejvýraznějších zpěvaček české scény Věru Špinarovou (†65), má konečně svoje místo klidu a odpočinku.

Věřin náhrobek zdobí fotografie z jedné z jejích nejúspěšnějších hudebních desek. Sama ji vybrala její maminka, Věra Špinarová st. (84), která už tu před lety musela pochovat syna.

Příbuzní rozhodli, že zpěvačku uloží právě vedle jejího tragicky zesnulého bratra Lubomíra (†28) v rodinné hrobce poblíž Ostravy a nikoli na pražském Vyšehradě, kde spočívá většina známých umělců.

Také vás může zajímat ...

Hrobku ale museli upravit, protože v ní doteď odpočíval zpěvaččin bratr sám. Poté, co ho přímo na Štědrý den před třiceti sedmi lety někdo brutálně zabil úderem do hlavy. „Maminka už má hrob dodělaný. Teď tam všichni jednou týdně jezdíme,“ prozradil zpěvaččin syn Adam Pavlík (42).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...