Věra Špinarová: Ohrožuje zdraví její kariéru?

Má zpěvačka zdravotní problémy?

Naštěstí se zpěvačka s ničím vážným nepotýká.

Silný hlas jako zvon a neuvěřitelný talent. To je nejspíš to, co zpěvačku VĚRU ŠPINAROVOU (64) vystihuje asi nejlépe. Jenže když se ozve její chatrné zdraví, jsou jí podobné přednosti k ničemu. Dlouho se spekulovalo o tom, že má Špinarová vleklé potíže s hlasem, což by mohlo mít neblahý vliv na její kariéru.

Jak se ale nyní ukázalo, nejsou to přímo problémy s hlasem, co zpěvačku ohrožuje.

Odhalila celou pravdu

„Nemá problémy s hlasivkami, ty má jako zvon, jsou to nejlepší hlasivky u nás,“ bránila zpěvačka HEIDI JANKŮ (54) svou kolegyni a uvedla tak na pravou míru spekulace kolem zdravotního stavu Špinarové. Majitelka úžasného hlasu je prý jen více náchylná na virózy. „To ji vždycky vyřadí z provozu. Teď ale zpívá každý druhý den.

Také vás může zajímat ...

Je to spíš zaviněné špatným počasím – nachytá pak na sebe bakterie a viry,“ uvedla Janků s tím, že skutečným problémem Špinarové je tak spíš citelně oslabená imunita než problém s hlasem jako takovým.

Fanouškům Věry se tak nepochybně velmi ulevilo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...