Věra Špinarová: Věděla, že se blíží její konec

Řekla nakonec jen: „Je po mně!“

Zpěvačce selhaly v nemocnici veškeré orgány!

Zatímco fanoušky VĚRY ŠPINAROVÉ (†65) zaskočila její náhlá smrt, kolegové a blízcí přiznávají, že bylo zřejmé, že na tom zpěvačka není zrovna nejlépe. Špinarová tajila několik těžkých kolapsů, a dokonce i vážnou plicní nemoc.

Snad nechtěla, aby ji fanoušci litovali. Sil už jí ale v posledních měsících opovážlivě ubývalo. Osudným se jí stal poslední kolaps během koncertu v Čáslavi, kdy se jí hned dvakrát zastavilo srdce. Nikdo to nechtěl vyslovit nahlas, ale přestože se podařilo její srdce znovu po dlouhých mi- nutách rozběhnout, mnozí tušili, že je to jen začátek nevyhnutelného konce.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka zemřela na oddělení ARO pražské motolské nemocnice v neděli večer 26.

března na totální selhání celého organismu, především pak nemocných plic.

Poslední mrazivá slova před smrtí

„Když jsem tam v noci dorazil, tušil jsem, že je konec,“ prozradil zpěvaččin syn ADAM PAVLÍK (42). A že se blíží poslední chvíle jejího života tušila podle všeho i sama Špinarová. Její slova před smrtí podle lékaře byla: „Je po mně!“ O smrti milované maminky se Pavlík dozvěděl po telefonu.

Když byl naposledy v nemocnici, řekli mu, že je její stav už velmi špatný, spíš nulový a že se rozhodne během asi 12 hodin. Jen krátce poté, co se vrátil muzikant domů, mu zvonil telefon a lékař mu sdělil, že jeho mamince selhaly všechny orgány. Uklidňoval ho ale, že to bylo velmi rychlé a že po celou dobu, co Špinarová v nemocnici byla, vůbec nic necítila a netrpěla.

Pohřeb zpěvačky s nezaměnitelným hlasem se konal v Ostravě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...