Verča Jágrovi zase uletěla

Blonďatá kráska Veronika Kopřivová (27) svého partnera, hokejistu a podnikatele Jaromíra Jágra (46) opět opustila, a to v době pro něho nejcitlivější.

Sám léta nosí dres s číslem 68, ale padesátileté výročí neblahé okupace a slavnostní dobročinnou aukci dresu s podpisem musel Jágr absolvovat sám. Veronika se zase jednou sbalila a odletěla do teplých krajin, s kamarádkou na řecký ostrov Mykonos. A do budoucna to nebude lepší.

Také vás může zajímat ...

Blondýna miluje teplo a válení u moře, což Jaromír považuje za ztrátu času, a když už dovolenou, preferuje chladnější oblasti. To se holt stává. Je ale otázka, zda k tomu všemu ještě nemají odlišné životní hodnoty, když Veronika ignoruje i zásadní události, na kterých Jágr duchovně staví. Nudí ji jeho péče o klub, možná i hokej sám, historie jí nic neříká.

Patří vůbec k sobě?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...