Věříte v sílu telepatie?

Telepatie je přenos myšlenek a pocitů z jedné mysli do druhé. Věříte tomu, že je možné vysílat a přijímat myšlenky na dálku? Co když to děláte, aniž byste to věděli? A jak se dá přenos myšlenek naučit?

Je to zvláštní schopnost něco – nějakou událost nebo myšlenku – vycítit na dálku. Je to opravdu jen náhoda, nebo je možné ovládat umění telepatie? Jak se dá přenos myšlenek naučit? Název Telepatie vznikl z řeckého slova tele (vzdálené) a pathe (cítění). Je možné, aby vám někdo bez vašeho souhlasu četl myšlenky?

Také vás může zajímat ...

Jak telepatie funguje?

Odedávna, už celá dlouhá desetiletí, je telepatie předmětem světového výzkumu. A vědci už jasně prokázali její reálnou existenci. Pokusy byly prováděny na palubách ponorek i v hlubokém podzemí a na různé vzdálenosti. Potvrdilo se, že i s překážkami telepatie opravdu funguje. Funguje-li dostatečně psychicky silný člověk jako vysílač myšlenek a na straně druhé se nachází velmi citlivý jedinec jako přijímač, neexistuje na naší planetě žádná clona, která by přenosu informací mezi těmito dvěma lidmi zabránila.

Pokusy s telepatií

Po celém světě existují telepatické laboratoře. Dobrovolníci jsou napojení na přístroje, které jim měří puls, tlak, dech a mozkovou aktivitu. V jedné místnosti sedí například matka a sleduje videoklip. To, co vidí, „posílá“ v myšlenkách své dceři, která je v jiné místnosti vzdálené desítky metrů. Dcera popisuje nějaké šumění, které připomíná porouchanou televizi.

Ale pak říká, že slyší ruch ulice, vidí auta, konkrétně červené, které bliká a odbočuje.

Téměř to samé, co zrovna vidí její matka.

Energetická vlákna

Naše mysl nepřetržitě zachycuje nejrůznější zprávy, jen je často neumíme rozpoznat. Linky telepatických zpráv k nám proudí nejen od našich blízkých, ale i od těch, které jsme znali kdysi. Vstupuje do nás totiž a zároveň vystupuje množství energetických vláken, které si můžeme představit jako rádiové vlny, jež nás spojují s ostatními.

Telepatie začíná vysíláním a přijímáním těchto zpráv na úrovni nejrůznějších pocitů, obrazů, teprve pak i slov.

Princip vysílače a přijímače

Telepatické zprávy přijímáme na úrovni pocitů, obrazů a emocí. Základem telepatie je princip vazby „vysílače“ na „přijímač“, proto se lidé dělí na aktivní a pasivní. Až na vzácné výjimky spolu mohou komunikovat telepaticky jen ten, kdo umí myšlenky vysílat, a ten, kdo je vnímavý a dokáže je přijímat. Ten, kdo myšlenku vysílá, musí skálopevně věřit, že ji ten druhý zachytí a správně ji přečte.

Ten, jenž ji přijímá, zase musí stoprocentně věřit, že se jeho vědomí spojuje se vším, co k němu v tu chvíli přichází na správné frekvenci.

Léčení na dálku

Nejčastěji se telepatie používá k léčení na dálku. Léčitel se pomocí telefonu spojí s pacientem, naladí se na něj a vysílá uzdravující vlny. Někdy stačí jen spojení hlasem, někdy léčitel vysílá uzdravující energii i skrz předmět, který patří dotyčnému člověku. Léčitel se tak soustředí přímo na konkrétní osobu a její obtíže a vysílá k němu uzdravující vibrace na dálku.

Pokud má léčitel k dispozici fotku dané osoby, účinek jeho působení je ještě silnější.

Jak se chránit před zlem

Abyste vědomě nikomu neubližovali a zároveň byla sami chráněni, snažte se zmírnit své negativní myšlenky o druhých lidech. Naučte se odmítat negativní emoce, které k vám míří jako jedovaté šípy a vy se cítíte, jako by z vás někdo vysával sílu. Jakmile se v něčí přítomnosti cítíte zle, uzavřete se před ním. Pomyslně si kolem svého těla vytvořte ochrannou bublinu, vyplněnou léčivým bílým světlem.

Do ní jedovaté šípy nevniknou.

Zkuste to s někým blízkým

Sedněte si s partnerem nebo jiným blízkým člověkem zády k sobě, uvolněte se a na nic nemyslete. Samozřejmě že ještě než se usadíte, musíte se domluvit, kdo z vás bude vysílat a kdo přijímat. „Vysílač“ si zvolí, jestli bude vysílat nějakou výzvu (např. chyť se za ucho, přesedni si, vstaň…), nebo bude myslet na nějaký předmět v místnosti. Pak se oba soustřeďte, vysílejte a přijímejte.

Je to trochu náročnější cvičení, tak buďte trpěliví.

Uvidíte, že úspěch se určitě brzy dostaví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...