Veronice Žilkové na škole všichni záviděli

Herečka Veronika Žilková (55) na studentská léta zrovna ráda nevzpomíná. Trnem v oku totiž byla všem spolužákům z hvězdného ročníku pražské DAMU, kam chodily například Eva Holubová (57), Jitka Asterová (56) a Vilma Cibulková (53).

Snad všechny jí tehdy záviděly, že může při studiu točit pro televizi. O DAMU Žilková tvrdí, že je to velmi snadná škola, proto se mohla vedle studia věnovat i jiným věcem. „Současně jsem točila inscenace, kde můj pedagog hrál malé role a já obvykle role velké, což bylo celé špatně,“ zavzpomínala Veronika.

Nikdy jí neodpustily

„Zároveň si myslím, že mi moje spolužačky nikdy upřímně neodpustily, že jsem točila,“ dodala herečka s tím, že na školu má špatné vzpomínky. Už před časem se o Veronice rozhovořil i její bývalý spolužák, dnes slavný dabér, který si nepřál být jmenován. „Proč si myslíte, že jsme jí říkali Žíla!?“ zavzpomínal se smíchem.

Také vás může zajímat ...

Problémový ročník

Vzhledem k tomu, že po celou dobu studia neměla Žilková z herectví lepší známky než její spolužáci, závist ze školních úspěchů to nebyla. Jejich ročník vlastně tehdy vůbec dobrou pověst neměl. „Chtěli nás pro nedostatek talentu zrušit,“ upřesňuje dabér.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...