Veronika Arichteva: Chtějí jí přebrat manžela?

Vjejich manželství jsou jisté neshody, ale i přesto jsou nadále spolu a snaží se, aby jim to klapalo. Herečka Veronika Arichteva (32) přiznala, že to má občas se svým manželem Biserem Arichtevem (42) těžké, protože by ji nejradši měl pořád u sebe a nelíbí se mu, že je neustále na nějakém natáčení.

Nicméně i přes tyto potíže je pár stále spolu a je na nich vidět, že jsou zamilovaní.

Také vás může zajímat ...

Využívají příležitosti?

Nicméně Veroničiny kamarádky nedávnou krizi v jejich manželství zaregistrovaly. Biser touží po dítěti, ale Veronika se na to zatím necítí, proto mezi nimi občas docházelo k hádkám.

Nicméně místo toho, aby hereččiny kamarádky podržely ji, ozývaly se údajně jejímu muži. Prý mu psali například ohledně filmových rolí, protože Biser je uznávaný režisér. Šlo ale skutečně jen o práci?

Úplně se na ně vykašlala

Když Arichteva zjistila, že její kamarádky píší jejímu muži, rázně zakročila.Řekla jim, že Biser je zadaný, pokud si toho nevšimly. A od té doby všude říká, že už kamarádky nemá. Podle ní je nechutné, že se snažily navázat kontakt s jejím manželem, a údajně nešlo jen o čistě pracovní zprávy.Tedy z jejich strany.

Biser Veronice vše řekl, že on se prý nedopustil ničeho nekalého.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...