Veronika Arichteva: Čí je její syn?

Tak tohle se povedlo! Veronika Arichteva těhotenství plánovala několik let, a když se vše konečně podařilo, bylo to zrovna v takové zvláštní době.

Hereččin manžel Biser Arichtev (44) právě režíroval třináctidílný seriál Kukačky, který pojednává o záměně dětí v porodnici, konkrétně chlapečků, na základě skutečné události. A jeho manželka Veronika přesně v tom čase čekala syna.

Také vás může zajímat ...

Zavdalo to příčinu k mnoha vtípkům, ale poněkud zneklidňujícím. „Natáčecí dny na porodním sále vycházely skoro přesně na období, kdy měla Veronika rodit. Bisi už pak asi musel mít těch porodnic plné zuby,“ prozradil Martin Adamczyk (33), který v seriálu představuje tatínka zaměněného dítěte.

Herci si z režiséra dělali legraci, radili mu, aby se dobře přesvědčil, zda dítě je opravdu jeho. To každý nastávající otec slyší velmi nerad, ale Biser i Veronika to nesli statečně, oba mají smysl pro humor a sportovní přístup k životu.

Luka Christo se narodil koncem září a tatínka původem z Bulharska nezapře. Zaměnit výrazného chlapečka s balkánskými kořeny by bylo složité.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama